...

Hakkımızda

ATLAS MADEN OTO.İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

2007 yılında İstanbul’da kurulan ; Ülke ticaretine ve ekonomisine birçok sektörde hizmet veren ve katkı sağlayan bir mühendislik firmasıdır. Ülkemiz ekonomisi ve sürdürülebilir yaşam kalitesi için önemli birçok projeye imza atmıştır.

Ülkemize hizmet verdiğimiz offshore projeler; Avrupa da ilk örneklerinin gerçekleştiği ve Dünyada birkaç kez kullanılmış uygulama yöntemleri ile gerçekleştirilmiştir.

Ülkemiz doğasının korunması amacıyla, sahip olduğumuz doğal değerlerimizi korumak ve yeniden kazandırmak amacıyla önemli inovasyon projelerini tamamlamıştır.

0 +

YILLIK TECRÜBE

FAALİYET ALANLARI
  • Kamu Taahhüt Projeleri
  • Kentsel Dönüşüm Projeleri
  • Özel İnşaat Projeleri
  • Mühendislik ve Danışmanlık

Atlas Maden Ürünleri Firması

İnşaat sektörünün insanlığın yaşam kalitesini ve geleceğini tasarlayıp, konfor sağladığını,yaşam kalitesini arttırdığı bilinci ile şirket misyonu doğrultusunda ulusal ve uluslararası mühendislik hizmetleri vermeye devam edecektir.

Bu yol haritası ile kamu taahhüt projelerimiz dışında, İstanbulun en önemli lokasyonlarında hayata geçirdiği özel konut projeleri ile üst yapı sektöründe de hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzun çizdiği yol ile dünya çapında en özel ve mühendislik açısından en spesifik projeler imza atarak hem Ülkemize hem insanlığa hizmet etmek hedefindeyiz.