Hakkımızda | Atlas Maden

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ATLAS MADEN ÜRÜNLERİ OTO.İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 

2007 yılında İstanbulda kurulan ; Ülke ticaretine ve ekonomisine birçok sektörde hizmet veren ve katkı sağlayan bir mühendislik firmasıdır. Ülkemiz ekonomisi ve sürdürülebilir yaşam kalitesi için önemli birçok projeye imza atmıştır.

Kara Doğal Gaz Boru Hatları, Sualtı Deniz Doğal Gaz Boru Hatları, Havaalanı Projeleri, İnovasyon Projeleri, Deniz Dibi tarama ve Susuzlaştırma Projeleri,Heyelan Önleme ve İyileştirme projeleri gibi spesifik ve riskli projeleri , uzman teknik kadrosu yardımıyla ve doğru iş ortakları ile çözümleyerek başarı ile tamamlamıştır.

Ülkemize hizmet verdiğimiz offshore projeler; Avrupa da ilk örneklerinin gerçekleştiği ve Dünyada birkaç kez kullanılmış uygulama yöntemleri ile gerçekleştirilmiştir.

Ülkemiz doğasının korunması amacıyla, sahip olduğumuz doğal değerlerimizi korumak ve yeniden kazandırmak amacıyla önemli inovasyon projelerini tamamlamıştır.

Atlas Maden

Atlas Maden Ürünleri Firması ; inşaat sektörünün insanlığın yaşam kalitesini ve geleceğini tasarlayıp, konfor sağladığını,yaşam kalitesini arttırdığı bilinci ile şirket misyonu doğrultusunda ulusal ve uluslararası mühendislik hizmetleri vermeye devam edecektir.

Bu yol haritası ile kamu taahhüt projelerimiz dışında, İstanbulun en önemli lokasyonlarında hayata geçirdiği özel konut projeleri ile üst yapı sektöründe de hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzun çizdiği yol ile dünya çapında en özel ve mühendislik açısından en spesifik projeler imza atarak hem Ülkemize hem insanlığa hizmet etmek hedefindeyiz.